Usługi

/

Serwis AMADA: Technologia to dopiero początek

Przy zakupie maszyn AMADA mogą Państwo być pewni, że jakość serwisu będzie odpowiadała technologii maszyny.
Od montażu i szkolenia na miejscu po konserwację i usuwanie awarii AMADA dysponuje wiodącym na rynku zespołem, który zapewnia serwis i wsparcie w celu ochrony Państwa inwestycji przez cały okres jej eksploatacji.

Nasze usługi obejmują: Finanse, wsparcie infolinii, planowana konserwacja (planowany serwis), ubezpieczenie od awarii, części, oprzyrządowanie, oprogramowanie, projektowanie i produkcja narzędzi, szkolenia, wsparcie aplikacji i relokacja maszyn.
Jesteśmy tu po to, aby służyć i wspierać Państwa w celu maksymalizacji wydajności.

OBSŁUGA KLIENTA

Centrum serwisowe AMADY to twój pierwszy przystanek na drodze do serwisu, konserwacji i wsparcia w przypadku awarii.
Nasze zespoły w całej grupie AMADA składają się z doświadczonych specjalistów ds. produktów, przeszkolonych w zakresie instalacji, usuwania awarii, rutynowych usług serwisowych i wsparcia oprogramowania.

Więcej

USŁUGI FINANSOWE

AMADA oferuje użytkownikom maszyn do obróbki arkuszy blachy więcej możliwości finansowania niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego też nigdy wcześniej nie było łatwiej uzyskać korzyści z posiadania maszyny AMADA. Współpracujemy z naszymi klientami, aby pomóc im rozwijać się i odnosić sukcesy.

Więcej

LOGISTYKA

Odkryj nasze usługi logistyczne, od inspekcji do instalacji.

Więcej

UŻYWANE MASZYNY

Wymiana istniejącej maszyny AMADA na korzystnych warunkach.

Zawsze dążysz do osiągnięcia maksymalnych rezultatów przy użyciu aktualnej technologii? Proces ten wymaga optymalizacji maszyn i odnawiania ich od czasu do czasu. Doradzimy Państwu indywidualnie i zaproponujemy atrakcyjne warunki wymiany istniejących maszyn na nowe maszyny AMADA.

UŻYWANE MASZYNY