Produkty

/

W ofercie produktów firmy AMADA znajduje się szeroka gama innowacyjnych rozwiązańdla produkcji od laserów fiber, pras krawędziowych po narzędzia i części zamienne

Firma AMADA jest wiodącym na świecie producentem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie maszyn do obróbki arkuszy blachy. Zbudowana w oparciu o silne japońskie wartości firma AMADA oferuje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań w zakresie laserów fiber, pras krawędziowych, wykrawarek rewolwerowych, spawania, automatyzacji i maszyn typu kombi. Nasze rozwiązania obejmują również pakiety oprogramowania, oprzyrządowania i oryginalne części zamienne.

Ścisła współpraca z naszymi klientami pozwala nam na lepsze zrozumienie ich potrzeb i zaoferowanie im właściwego rozwiązania. Nie traktujemy naszych produktów jako pojedyncze "urządzenia", ale jako część całego procesu produkcji, którym optymalizujemy priorytety naszych klientów. AMADA to pojedynczy partner, który nie tylko dostarcza produkty, ale także w zapewni kompleksowe rozwiązania wychodząc naprzeciw potrzebą naszych stale rozwijających sie klientów.

Oprogramowanie

Oprogramowanie

Rozwiązania programowe AMADA - zapewnienie produkcji "dokładnie za pierwszym razem"

BLANK to BEND

BLANK to BEND

Rozwiazanie Amada blank to bend

Maszyny i automatyzacja

Maszyny i automatyzacja

Nasze technologie do obróbki blachy.

Narzędzia

Narzędzia

Nasze oryginalne narzędzia zaprojektowane specjalnie dla Twojej maszyny.

Części Zamienne

Części Zamienne

Nasze oryginalne części zamienne pozwolą w pełni wykorzystać możliwości Twojej maszyny.

Maszyny Używane

Maszyny Używane

Nasza jakościowe, używane maszyny AMADA.