Oprogramowanie-old

/

Oprogramowanie AMADA Solution Pack - Gwarantuje wdrożenie produkcji części "za pierwszym razem".

Dzisiejszy rynek wymaga skrócenia czasu produkcji, większej elastyczności w cyklu produkcyjnym i standardu wysokiej jakości.

Aby sprostać tym potrzebom, AMADA wprowadziła VPSS 3i (Virtual Prototype Simulation System): rozwiązanie, które może zarządzać przepływem produkcji, począwszy od zaimportowania plików 2D/3D i przejściu do produkcji offline używając procesów cięcia, gięcia i zrobotyzowanego spawania.

Pakiet VPSS 3i jest w pełni zintegrowany z naszymi maszynami. Jesst intuicyjny i prostym w użyciu.

Pakiet Rozwiązań CAM

Zarządzanie maszynami odbywa się za pomocą szeregu rozwiązań, dedykowanych do każdej technologii. Programy opracowane przez dział techniczny są zapisywane we wspólnej bazie danych, w której znajdują się wszystkie fazy cyklu produkcyjnego.

WIĘCEJ

Sheetworks

Aplikacja 3D CAD, opracowana bazująca na programie SolidWorks i zintegrowana z pakietem VPSS 3i.
Program oferuje szeroki wachlarz wyjątkowych funkcji dla maszyn AMADA, aby przetwarzać złożenia, rury i konstrukcje, używając określonych elementów sterujących do modelowania bryłowego i obróbki arkuszy blachy.

WIĘCEJ

Production Designer

Production Designer jest importerem CAD natywnych formatów 2D i 3D  używanych komercyjnie.
Program ten posiada zaawansowane funkcje zdolne poprawić każdą wadę projektową. Specjalne przetwarzanie cech, takich jak gwinty, formowanie i znakowanie są rozpoznawane przez system dla właściwego zarządzania środowiskiem CAM.

WIĘCEJ