HFE3i

/

Hoge kwaliteit, lage energiekosten en een ongeëvenaarde processtabiliteit met de HFE3i kantpers

De AMADA HFE3i-serie is de nieuwste evolutie in de hydraulisch aangedreven kantpersen. De 3i-serie is ontworpen met de solide kenmerken van de HFE-serie en biedt nieuwe toevoegingen om de productiviteit te verbeteren, alsmede een zeer innovatieve multi-touchscreen interface. De verwerkingsprecisie maakt de productie van zeer hoogwaardige batches mogelijk tegen lage energiekosten en met een ongeëvenaarde processtabiliteit. Dankzij het uitgebreide scala van afmetingen (van 50 ton, 1,2 m tot 400 ton, 6 m) en opties kunnen klanten de ideale buigoplossing configureren voor hun specifieke behoeften.

BROCHURE      HFE3i-5012      HFE3i-HT

ECO DRIVE-SYSTEEM

De HFE3i is voorzien van een intelligent hydraulisch aandrijfsysteem. Deze oplossing biedt vele voordelen: maximale efficiëntie in alle fasen van de machinecyclus, vermindering van het energieverbruik, een lager geluidsniveau en een grotere betrouwbaarheid.

HOEKMETING

De HFE3i beschikt over een aantal inrichtingen voor het meten en corrigeren van de hoek, zowel in de handmatige als in de automatische modus. De standaard inbegrepen DIGIPRO is een zeer nauwkeurig, elektronisch meetapparaat dat de gemeten hoek draadloos doorgeeft aan de NC van de afkantpers. Optionele apparaten voor actieve hoekmeting met mechanische technologie (BI-S) en lasertechnologie (BI-M) kunnen de hoek in realtime meten en met hoge precisie corrigeren.

NUMERIEKE MULTI-TOUCH BESTURING

De HFE3i is voorzien van de nieuwste generatie numerieke AMNC 3i-besturing. Het gebruikersvriendelijke 18,5' grote touchscreen met zijn eenvoudig en intuïtief te bedienen interface maakt een volledige aansturing van de machine en al haar functies mogelijk. De AMNC 3i biedt verschillende soorten programmering (direct, 2D, 3D) plus een volledig beheer van de gereedschappenconfiguraties en maakt een eenvoudige, snelle programmering mogelijk, zelfs voor de meest complexe werkstukken. De AMNC 3i is het digitale hart van de oplossing en is aangesloten op de offline programmeersoftware. Het is een krachtig en innovatief tool dat de HFE3i "Industry 4.0"-compatibel maakt.

ACHTERAANSLAG

De achteraanslag van de HFE3i-serie is ontworpen en ontwikkeld om te voldoen aan de criteria van precisie, snelheid en betrouwbaarheid en waarborgt uitstekende prestaties en flexibiliteit. De basisversie beschikt over 5 assen en is ook beschikbaar met de optionele Delta X-functie, gebaseerd op twee onafhankelijke X-assen. De ware sterkte van de AMADA-vingers ligt besloten in de optionele FAST technologie, een exclusief patent om de assen op maximale snelheid te bewegen, zelfs in het veilige gebied, in volledige overeenstemming met de Europese normen.

SPECIALE SOFTWARE

Speciale CAM-software VPSS 3i Bend kan worden gebruikt voor offline programmering en voor volledige simulatie van het buigproces. Het programma kan automatisch worden gegenereerd en geüpload worden naar de machine met behulp van een barcodelezer. Deze geïntegreerde AMADA-programmeeroplossing elimineert alle handmatige programmering en stelt de machine in staat om continu te werken, waardoor de productiviteit wordt gemaximaliseerd.

ERGONOMISCHE FUNCTIES (alleen HFE3i-5012 ERGO-model)

De HFE3i-serie omvat compacte, ergonomische modellen die het werk van de gebruiker vereenvoudigen en comfortabeler maken bij de productie van kleine en middelgrote onderdelen. De HFE3i is verkrijgbaar in een 7-assige versie met een onafhankelijke X-as aanslag en beschikt over een aantal oplossingen voor het comfort van de operator: een ergonomische stoel, verstelbare tafel, voetsteun en zijladen met gereedschaphouders.

Hotspots

DIGITAAL EN CONNECTED:

Door de digitale technologie en de innovatieve numerieke besturing is de HFE3i altijd verbonden en volledig geïntegreerd in de offline programmeersoftware en is hij "Industry 4.0" compatibel.

ACCURAAT:

Het door AMADA gepatenteerde bombeersysteem, gebaseerd op de parallelle vervorming van de balken, garandeert een constant resultaat over de gehele buiglengte zonder dat er dure elektromechanische of hydraulische systemen moeten worden toegevoegd. Bovendien heeft de HFE3i een aantal mechanische buigindicatoren (BI-S) en laserbuigindicatoren (BI-M) die een maximale buigprecisie kunnen garanderen, waardoor afgekeurde onderdelen worden vermeden.

MILIEUVRIENDELIJK:

Het Eco-aandrijfsysteem staat garant voor een slim hydraulisch systeembeheer en biedt aanzienlijke voordelen zoals een lager stroomverbruik, betere systeemprestaties, betrouwbaarheid en stabiliteit.

Technische gegevens

HFE3i-5012HFE3i-5020HFE3i-8025
Perskracht (kN)500500800
Lengte van de persbalken (mm)127020902570
Ruimte tussen de machinestaanders (mm)103516652125
Slag (mm)150200200
Inbouwhoogte zonder houder (mm)480470470
Uitlading (mm)100420420
Werkhoogte (mm)920960960
Arbeidssnelheid (mm/sec)251515
Daalsnelheid (mm/sec)220200200
Retoursnelheid (mm/sec)220150150

Afmetingen:
Lengte (mm)265335754035
Breedte (mm)226726602660
Hoogte (mm)242024402540
Gewicht (kg)355047005600
HFE3i-1003HFE3i-1303
Perskracht (kN)10001300
Lengte van de persbalken (mm)31103140
Ruimte tussen de machinestaanders (mm)27052700
Slag (mm)200200
Inbouwhoogte zonder houder (mm)470470
Uitlading (mm)420420
Werkhoogte (mm)960960
Arbeidssnelheid (mm/sec)1510
Daalsnelheid (mm/sec)200100
Retoursnelheid (mm/sec)150100

Afmetingen:
Lengte (mm)46154620
Breedte (mm)26602700
Hoogte (mm)26802805
Gewicht (kg)66008150
HFE3i-1703HFE3i-1704HFE3i-17045
Perskracht (kN)170017001700
Lengte van de persbalken (mm)317042304520
Ruimte tussen de machinestaanders (mm)270037604050
Slag (mm)200200200
Inbouwhoogte zonder houder (mm)470470470
Uitlading (mm)420420420
Werkhoogte (mm)960960960
Arbeidssnelheid (mm/sec)101010
Daalsnelheid (mm/sec)100100100
Retoursnelheid (mm/sec)100100100

Afmetingen:
Lengte (mm)465057106000
Breedte (mm)276327002700
Hoogte (mm)288028903000
Gewicht (kg)116001390014800
HFE3i-2203HFE3i-2204
Perskracht (kN)22002200
Lengte van de persbalken (mm)32204280
Ruimte tussen de machinestaanders (mm)27003760
Slag (mm)200200
Inbouwhoogte zonder houder (mm)470470
Uitlading (mm)420420
Werkhoogte (mm)960690
Arbeidssnelheid (mm/sec)1010
Daalsnelheid (mm/sec)100100
Retoursnelheid (mm/sec)100100

Afmetingen:
Lengte (mm)46505740
Breedte (mm)27632700
Hoogte (mm)31853080
Gewicht (kg)1375017000
HFE3i-4004HFE3i-4005HFE3i-4006
Perskracht (kN)400040004000
Lengte van de persbalken (mm)410050206100
Ruimte tussen de machinestaanders (mm)323041505230
Slag (mm)350350350
Inbouwhoogte zonder houder (mm)620620620
Uitlading (mm)420420420
Werkhoogte (mm)960960960
Arbeidssnelheid (mm/sec)101010
Daalsnelheid (mm/sec)100100100
Retoursnelheid (mm/sec)100100100

Afmetingen:
Lengte (mm)557064907570
Breedte (mm)333032773330
Hoogte (mm)338536853835
Gewicht (kg)244003350036000

Technische gegevens kunnen variëren afhankelijk van de configuratie/opties
Neem contact met ons op voor meer informatie en opties of download onze brochure

Voor uw veilige gebruik
Lees de gebruikershandleiding voor gebruik zorgvuldig door.
Draag gepaste persoonlijke beschermingsuitrusting wanneer u dit product gebruikt.

Software

Onze software-oplossingen, die een "first time right" productie garanderen.

meer

Industry 4.0

Onze Industry 4.0 oplossingen die uw productie optimaliseren.

meer

Kantgereedschappen

Kantgereedschappen

meer

FORM

Mail ons